KUSTĪBA “Pro Sanctitate” ar prieku uzņem pāvesta franciska apustulisko pamudinājumu GAUDETE ET EXSULTATE, atjaunojot savu pienākumu patiesi un konkrēti īstenot dzīvē un ar entuziasmu un pārliecību izplatīt vispārējo aicinājumu uz svētumu un brālību.

"Mēs ar prieku no Svētā tēva rokām saņemam apustulisko pamudinājumu “Gaudete et Exsultate”. Tas ir viņa tēvišķais glāsts mums visiem – glāsts, kas ir mīļš un reizē prasīgs un kas mūs mudina atjaunot savu pārliecību, dedzību un veltīšanos īstenot dzīvē un sludināt vispārējo aicinājumu uz svētumu."

Tā sacīja Nikoleta Seki, kustības “Pro Sanctitate” nacionālā direktore, dienu pēc tam, kad klajā nāca Svētā tēva apustuliskais pamudinājums par aicinājumu uz svētumu mūsdienu pasaulē.

Nikoleta Seki piebilda: "Kad Dieva kalps Guljelmo Džakvinta, mūsu dibinātājs, bija jauns Romas priesteris, viņš, dzīvojot Otrā pasaules kara fizisko un morālo gruvešu vidū, izjuta to, ka šis aicinājums ir vispārējs; viņš visu savu mūžu un priesterību veltīja sapnim par pasauli, kurā visi būs svēti, kurā visi būs brāļi un māsas, un centās šo sapni īstenot.

Pāvesta Franciska vārdi mums, kas esam apkopojuši un pieņēmuši šo mantojumu, ir konkrēta palīdzība, vērtīga dāvana un svarīgs pamudinājums.

Pasaulē, kura nemitīgi un strauji mainās un kurā laika gaitā notiek pārveides, kas pastāvīgi izjauc agrāko līdzsvaru, pāvests Francisks mūs aicina pārvarēt ilgas pēc bijušā. Viņš mums atgādina, ka mēs visi šodien varam būt svēti un mums tādiem jābūt. Vīrieši un sievietes, laulātie pāri un konsekrētās personas, necilie un ietekmīgie – ikviens cilvēks savā veidā, ar savu dzīvesstāstu, savām dāvanām, jo Svētais Gars visur izlej svētumu.”

Šajā sakarībā kustība “Pro Sanctitate” ar jauniem spēkiem ir gatava īstenot savu sūtību, kā tas izskan nacionālās direktores vārdos: "Ikdienas dzīve ar tās riskiem, problēmām un izdevībām ir laiks un vieta, kurā tiek īstenots svētums – konkrēts un patiess svētums, personisks un kopējs, kas cilvēku atbrīvo no vientulības un individuālisma. Tas spēj aizsniegt jebkuru vidi un visur pavērt miera, taisnīguma un brālības ceļus.” “Tā ir revolūcija, kuru gaida mūsu pasaule, revolūcija, kurai mēs dziļi ticam,” nobeigumā sacīja Nikoleta Seki. “Tā ir sūtība, kuru kustība “Pro Sanctitate” vēlas pieņemt un īstenot dzīvē. Šodien. Baznīcā."

No Itāļu valoda tulkoja Astra Feldmane

Informācijai un saziņai -
+39 338 2776368
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.movimentoprosanctitate.org
Pro Sanctitate Italia

Tuvākie notikumi


Ar lūgšanu, prieku un mīlestību gaidām Pāvestu Francisku Latvijā!